Ką daryti pametus automobilio dokumentus?

Ką daryti pametus automobilio dokumentus

Nors Lietuvoje jau kurį laiką galima vairuojant su savimi turėti tik asmens dokumentą tai nereiškia, kad visi automobilio dokumentus palieka namie. Daugelis vis tiek juos vežiojasi piniginėje, ar palieka pačiame automobilyje. Ypač pravartu vežiotis civilinio draudimo polisą bei įvykio deklaraciją. Turint draudimo polisą ir įvykus draudiminiam įvykiui, galima užpildyti deklaraciją vietoje ir nekviesti policijos. Tačiau patarimai vairuotojams, ką daryti tuo atveju jei dokumentai nebuvo palikti namie, o tiesiog kažkur pasimetė yra labai svarbūs ir naudingi.

Ką daryti pametus automobilio registracijos liudijimą

Jei atsitiko taip, kad pametėte registracijos liudijimą turėtumėte suskubti ir kreiptis į VĮ „Regitra“. Jei to nepadarysite, gali atsitikti taip, kad jūsų dokumentai bus panaudoti neteisėtai ir taip prisidarysite sau problemų. Taigi, kai kreipiatės į VĮ „Regitra“ bus išduotas naujas registracijos liudijimas ir automatiškai pranešta policijai apie pamestą dokumentą.

Dokumento keitimą galite užsisakyti internetu. Tačiau už naują dokumentą reikės susimokėti ir atvykti jį pasiimti į pasirinktą VĮ „Regitra“ padalinį.

Ką daryti pametus automobilio draudimo polisą

Pametus automobilio draudimo polisą gauti naują yra labai paprasta. Daugelis draudimo bendrovių išduoda popierinę poliso versiją ir atsiunčia kopiją el. paštu. Todėl pametus jį, lengvai galima atsispausdinti naują jo kopiją. Apie pametimą nieko informuoti nereikia ir dingusi jo kopija nekelia jokios grėsmės vairuotojo ar automobilio saugumui.

Ką daryti pametus automobilio valstybinius numerius

Jei valstybinius numerius pametėte per lietų tuomet galite bandyti jų ieškote savo maršrute arba pasitelkti į pagalbą socialinius tinklus. Jei dingo tik vienas numeris tuomet galite užsisakyti dublikatą VĮ „Regitra“ padalinyje. Jei numeris buvo pavogtas, derėtų kuo skubiau apie tai pranešti policijai. Jei su jūsų numeriais bus įvykdytas nusikaltimas, kaltas liksite jūs ir galite turėti nemenkų pasekmių.

Parašykite komentarą