TOP 5 Geriausi autoservisai Panevėžyje

Norint mėgautis kasdienėmis kelionėmis automobiliu be rūpesčių, labai svarbu juo tinkamai rūpintis, todėl vairuotojams dažnai kyla dilema renkantis autoservisą. Ne paslaptis, kad šiuo metu galima sutikti įvairaus „plauko“ meistrų, kuriems nesinori patikėti nuosavo automobilio priežiūros.

Siekiant palengvinti autoserviso paieškas, išrinkome jums 5 patikimus ir laiko patikrintus autoservisus Panevėžyje, kurie jau eilę metų siūlo kokybiškas remonto paslaugas ir užtikrina aukštą darbų kokybę.

Melga

1995 metais įkurta įmonė „Melga“ šiuo metu turi autoservisus ir padangų  parduotuves 7 didžiuosiuose Lietuvos miestuose, įskaitant ir Panevėžį. Per daugelį metų įmonė sukaupė vertingą ir naudingą patirtį, todėl šiandien siūlomos kone visos paslaugos, kurių gali reikėti pilnavertiškai automobilio priežiūrai, įskaitant kompiuterinę diagnostiką, stabdžių, išmetimo, kuro sistemos, pakabos, remontą ir periodinės priežiūros paslaugas, tokias kaip alyvos keitimas, kondicionieriaus pildymas, padangų montavimas ir ratų remontas, techninės apžiūros organizavimas, ratų suvedimas, žibintų poliravimas, ir t.t.

Tiek suteiktoms paslaugoms, tiek atsarginėms detalėms taikoma net 6 mėnesių kokybės garantija.

Autoservisas įsikūręs adresu S. Kerbedžio g. 12A, tačiau vizitui užsiregistruoti galima ir internetu.

  • Interneto svetainė: Melga.lt
  • Tel. nr: (0-615) 10494
  • Adresas: S. Kerbedžio g. 12A, Panevėžys, 35104 Panevėžio m. sav.

Alvydo autoservisas

Daugiau nei 15 metų veikiantis autoservisas, kuriame dirba kvalifikuoti savo srities specialistai. Per ilgus veiklos metus „Alvydo autoservisas“ sukaupė ne tik vertingą patirtį ir siūlo platų paslaugų spektrą: pradedant važiuoklės bei variklio remontu, baigiant automobilio patikra  ir kondicionierių pildymu – išsamesnę informaciją apie siūlomas paslaugas galite sužinoti autoserviso internetinėje svetainėje.

Atliktiems darbams suteikiama 30 dienų garantija, o registruotis į autoservisą galite telefonu, elektroniniu paštu arba nuvykę į autoservisą adresu Ramygalos g. 154D, Panevėžys.

Autodraivas

Palankioje miesto vietoje įsikūręs automobilių ir mikroautobusų servisas „Autodraivas“ yra dar vienas puikus pasirinkimas tiek susidūrus su gedimais, tiek ieškantiems patikimo pasirinkimo reguliariai automobilio priežiūrai.

Čia atliekama kompiuterinė diagnostika, visapusiškas variklio aptarnavimas, važiuoklės remontas, ratų montavimas bei balansavimas, stabdžių sistemos remontas, žibintų reguliavimas, ir kitos pagrindinės paslaugos.

Autoservisas įsikūręs adresu Smėlynės g. 106B, Panevėžys (UAB „Automera“ patalpose). Užklausą dėl remonto  galima pateikti ir internetu.

Remtesta

Vienas geriausiai žinomų autoservisų Panevėžyje „Remtesta“ siūlo sunkvežimių, mikroautobusų ir lengvųjų automobilių remonto paslaugas. Įmonė veikia daugiau nei 8 metus, tačiau visame mieste jau turi 3 padalinius.

Kaip ir daugelis autoservisų, „Remtesta“ siūlo dažniausiai vairuotojams reikalingas paslaugas: pakabos, variklio, kuro sistemos, turbinos, sankabos, pavarų dėžės ir kitų sistemų remontas, kompiuterinė diagnostika, suvirinimo darbai, padangų montavimas.

Autoservisus rasite adresais Beržų g. 34, Meistrų g. 4 ir Smėlynės g. 181, Panevėžys.

  • Interneto svetainė: remtesta.lt
  • Tel. nr: (0-657) 74474
  • Adresas: Beržų g. 34, Panevėžys, 36202 Panevėžio m. sav.

Sadiras

UAB „Sadiras“ eilę metų siūlo įvairias automobilių remonto ir priežiūros paslaugas bei autodalis. Autoservise suteikiama garantija atliktiems darbams bei detalėms, o darbai atliekami kokybiškai.

Registruotis patikrai bei remontui galite tiek telefonu, tiek „Sadiras“ internetinėje svetainėje. Autoservisas įsikūręs adresu S. Kerbedžio g. 21, Panevėžys.

Patikimo autoserviso pasirinkimas yra labai svarbus norint tinkamai pasirūpinti savo automobiliu, kadangi nekokybiškai atlikti remonto darbai trumpina automobilio tarnavimo laiką ir sukelia papildomų gedimų.

  • Interneto svetainė: sadiras.lt
  • Tel. nr: (0-698) 39641
  • Adresas: S. Kerbedžio g. 21, Panevėžys, 35114 Panevėžio m. sav.