Kaip patikrinti automobilio draudimo galiojimą?

kaip patikrinti automobilio draudimo galiojima

Nors kartais pavienės dienos bėga lėtai, tačiau bendrai — laikas bėga greitai, kartais sunku ir susigaudyti kada gi prasitęsiau draudimą, ar jis dar galioja ar nebe, kada gi laikas vėl pratęst… Gal neseniai išsilaikėte teises, o gal taip seniai, kad jau spėjo pasikeisti kelių eismo taisyklės nuo tos dienos kai gavote teisę vairuoti? Pamiršote ir nebežinote kaip patikrinti automobilio draudimo galiojimą?

Yra du variantai: pirmasis — tinginėliams ir antrasis — tiems savarankiškiems, kurie patys viską gali, moka ir netingi.

Taigi, su pirmuoju būdu patikrinti automobilio draudimo galiojimą — viskas paprasta: paskambinate savo draudimo bendrovės bendruoju informacijos numeriu, pasiklausiate ir sužinote. Nežinote savo draudimo bendorvės telefono numerio? Einate į savo draudimo interneto svetainę arba „Google“ ir susirandate.

Antrasis — „sudėtingasis“ variantas: susirandate savo automobilio draudimo liudijimą (jei tikrai esate užmaršus, išsiblaškęs — tai gali būti tikrai sudėtinga, bet, ko gero, draudimo liudijimas bus automobilio daiktadėžėje, jei ne — kai rasite, geriau jį pasidėkite ten, juk nežinia kada gali prireikti). Taigi, suradote automobilio draudimo liudijimą, turite ją rankose, o dabar beliko susirasti eilutę, kurioje nurodytas draudimo sutarties galiojimo terminas.

Kyla daugiau klausimų apie TPVCA arba KASKO draudimą? Apsilankykite:

https://www.ld.lt/privalomasis-draudimas ir https://www.ld.lt/kasko-draudimas

Parašykite komentarą