Kaip atrakinti automobilio dureles?

Tikriausiai visi esame papuolę į tokią situaciją, kai užsikerta namų durys. Vieni geba jas atidaryti patys, kiti šaukiasi pagalbos. Visgi, kur kas retesnis ir sudėtingesnis atvejis yra automobilio durų spynos gedimas. Tai užklumpa visai netikėtai ir sukelia išties nemažai problemų.

!!!Ką daryti užsikirtus mašinos spynai ir kaip išvengti tokio nemalonumo? – šiandienos straipsnyje aptarsime būtent šiuos klausimus.

Automobilio spyna – kuri???

Pradžiai, išvaikykime terminologinę sumaištį. Kaip žinia, jūsų auto yra dviejų rūšių spynos, kurios gali iškrėsti „šunybę“ – durelių ir užvedimo. Sugedus pastarajai, be meistrų pagalbos išsisukti būtų gan sudėtinga. Na, nebent esate reto nagingumo žmogus. Dauguma asmenų nėra patys kruopščiausi, todėl, sugedus užvedimo spynelei, automobilį gali palikti aikštelėje rūdyti, kad ir metų metus. Kiek kitaip yra, kai užstringa automobilio durų spyna (apie ką šiandien ir kalbame) dėl kurios kartais net nebesugebame ištrūkti iš savo mašinos salono!

!!!Išmokime atrakinti dureles!!!

Kaip atrakinti automobilį pačiam?

Prieš pradėdami gilintis į mūsų patarimą, įvertinkite tai, kad tai yra tik vienas iš pavyzdžių kaip būtų galima atidaryti užsikirtusias automobilio dureles. Kiekviena transporto priemonė yra individuali ir pasaulyje nėra vieno vienintelio būdo, kuris tiktų visiems mašinų modeliams. Na, nebent nuspręstumėte daužti langą…

Patarimas – pakaba iš vielos

Sugedo durys, vėluojate į koncertą, bet kartu su savimi nešatės kostiumą, pakabintą ant vielinės pakabos? Jums gali pavykti! Sekite šiuos žingsnius ir pabandykite ištrūkti savarankiškai:

  1. Ištiesinkite pakabą, kad gautumėte smailą vielutės galą, kurį išeitų užkišti už lango.
  2. Vieną vielos galą su replėmis ar rankomis (tik atsargiai!) sulenkite į kabliuką.
  3. Vielinį kabliuką įstatykite tarp apatinėje dalyje esančio lango ir durų bei lėtai kiškite gilyn kol pateksite į ertmę, kur bandysite „sužvėjoti“ atrakinimo mechanizmą.
  4. Vielinę pakabą (šiuo metu jau atidarymo instrumentą) pasukite taip, kad kabliukas būtų nutaikytas į vidinę automobilio pusę.
  5. Kilokite kabliuką aukštyn žėmyn, eikite šonais, kol rasite spynos svirtelę.
  6. Kai pajusite, kad kabliukas yra netoliese svirties, o nuo atliekamų judesių pradės klibėti rankinis automobilio durelių užraktas – krutinkite kabliuką ir iš lėto kelkite jį į viršų, kol užraktas atsirakins.

Vualia!

Arba tiesiog kvieskite meistrus

Deja, bet toks atrakinimo principas galioja tik senesnių modelių mašinoms (ir tai ne visoms)… Esate naujo automobilio savininkas, kuris savo bolido nenorėtų žaloti? – kvieskite patyrusius meistrus, puikiai išmanančius savo darbą, gebančius atrakinti įvairaus pobūdžio spynas greitai ir efektyviai! Spynu Meistras Klaipėdoje teikia gausybę paslaugų, kurios tikrai praverstų įstrigusiems žmonėms: avarinis automobilio atrakinimas, spynų taisymas, keitimas, automobilinių raktų gamyba ir dar daugiau! Įsidėmėkite šį pavadinimą ir kitą kartą, kai užstrigsite, nebereikės ieškoti internete būdų kaip ištrūkti!

Parašykite komentarą