Kaip apmokestinama automobilio nuoma?

Suplanavote svarbią kelionę, tačiau paskutinę minutę sugedo automobilis? Ne bėda. Į pagalbą atskuba automobilių nuomos specialistai https://autobanga.lt/. Tai automobilių transporto nuomos įmonė, kuri siūlo paslaugas internetu, neima mašinos rezervacijos mokesčio, už nedidelį mokestį siūlo automobilių pristatymą ir išgabenimą iš pasirinktos vietos (įtraukiant ir užsienio valstybes) bei 24 val. per parą teikia techninę pagalbą kelyje.

Autobanga siūlo trumpalaikę (iki 2 mėn.), ilgalaikę (net iki 36 mėn.) ir net vairuotojo paslaugas įtraukiančią, automobilių nuomą už fiksuotą sutarties sumą. Suma, priklausomai nuo automobilio tipo, skaičiuojama dienomis. Priešingai nei kitos, transporto nuomą siūlančios įmonės, Autobanga neima mokesčio už praleistą minutę ar nuvažiuotą kilometražą ar sudegintą kuro kiekį. Todėl tai puikus pasirinkimas žmonėms planuojantiems žinoti tikslią nuomos sumą bei nevaržomai keliauti po visą Lietuvą. Taip pat tai puikus pasirinkimas planuojantiems keliauti į kaimynines šalis, nes šios įmonės specialistai neskiria tarpvalstybinio mokesčio, todėl galutinė suma lieka nepakitus. Esant poreikiams už papildomą mokestį suteikiamas automobilio draudimas, papildoma įranga (GPS ir interneto modemas) bei automobilių pritaikymas vaikams (vaikiškos kėdutės). Autobanga siūlo tik patikimus ir ne senesnius nei 5m. automobilius, todėl jums nereikia jaudintis dėl galimų nelaimingų atsitikimų. Įmonės pasiūla apima įvairaus tipo automobilius, nuo kompaktinio, ekonominio iki visureigio ar net prabangaus kabrioleto. Todėl transportą savo poreikiams ras kiekvienas pagal savo iškeltus reikalavimus.

Taigi kodėl verta rinktis Autobanga siūlomas paslaugas? Pirmiausia tai patikimi specialistai siūlantys tik naujus ir kokybiškus automobilius atitinkančius kiekvieno reikalavimus. Šios įmonės automobilių nuoma gali trukti net iki 36 mėn. su galimybe gauti asmeninį patyrūsį vairuotoją. Neimamas užsienio mokestis, todėl tinka kelionėms ne tik po Lietuvą bet ir po kaimynines šalis. O svarbiausia, nuomos kaina žinoma jau prieš užsakant paslaugas, todėl nereikia jaudintis dėl nuvažiuoto atstumo ar sudeginto kuro.

Parašykite komentarą