Penki reikalingi priedai jūsų automobiliui

Kaip manote, ar jūsų automobilyje yra viskas, ko gali prireikti trumpoje ar ilgoje kelionėje? Ar tikite tuo, kad vairuodami turite visus įmanomus privalumus bei patogumus? Be abejo, su įvairiausiais „žaisliukais“ automobilis gali atriedėti ir nuo gamintojo konvejerio, tačiau tokių priedų kainos siekia tūkstantines sumas. Daugumą dalykų galima pasidaryti patiems, su pakankamai mažomis investicijomis bei tik truputėliu pastangų.

Mobilaus telefono laikiklis

Niekas turbūt nepaneigs to fakto, kad yra naudojęsi mobiliuoju telefonu būdami už vairo. Nors to daryti negalima ir už tai galite net sulaukti baudos, telefone esanti navigacija bei svarbių asmenų atsiunčiamos žinutės arba pranešimai iš darbo kartais negali palaukti. Tam, kad viską matytumėte prieš akis ir nereikėtų knaisiotis po rankinę ar kišenes – įsigykite mobilaus telefono laikiklį. Jis kainuos kelis eurus, tačiau leis daug saugiau ir patogiau keliauti jau nuo pat pirmos dienos. Suporavę tokį laikiklį su laisvų rankų įranga sutaupysite nervų ir viską atliksite greičiau.

Dviračių laikikliai

Dviračių laikikliai gali būti tvirtinami ant automobilio stogo arba ant kablio. Skirtumai čia yra pastebimi ir į juos reikėtų atsižvelgti, tačiau prieš tai panagrinėkime kuo toks laikiklis gali būti naudingas. Visų pirma jis leis patogiai ir saugiai vežtis dviračius į bet kokią kelionę. Na, o šeimoms bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems asmenims bei porelėms tokia investicija atsipirks su kaupu. Vienu automobiliu galima vežtis keturis arba net penkis dviračius. Reikalui esant kai kurie dviračių laikikliai net gali virsti į uždarą talpą, kurioje pavyks gabenti kitus svarbius krovinius ar asmeninius daiktus.

Nešiojamas dulkių siurblys

Nešvara ir dulkės mašinoje atsiranda nuolatos. Norite to ar ne, automobilį reikia prižiūrėti, o salono valymas bei tvarkymas užima bene didžiausią laiko dalį. Iššluoti dulkes iš siaurų tarpelių bei ankštų vietų yra kone neįmanoma, tad į pagalba turėtų ateiti mobilus dulkių siurblys. Paprastai juos galima jungti į automobilyje esančius kištukus, kurie elektros energija aprūpins bet kur ir bet kada, kai esate su automobiliu.

Taip galėsite palaikyti švarų bei tvarkingą automobilį, kas svarbu ne tik savąją mašiną vertinantiems vairuotojams, bet ir taksi darbuotojams, pavėžėjams, ekspeditoriams.

Automobilinis telefono įkroviklis

Kaip jau minėjome – mobilus telefonas yra neatsiejama gyvenimo dalis. Vairuojant jo irgi gali prisireikti, o keliaujant – taip pat. Labai blogai, kada telefono baterijoje liko labai nedaug procentų, o jūs laukiate svarbaus skambučio arba dar neatvykote į kelionės tikslą, kurio link veda navigacija.

Tam, kad pačiu netinkamiausiu laiku telefono ekranas neužgestų – už keletą arba kelioliką eurų įsigykite automobilinį telefono įkroviklį. Jį tereikės įkišti į lizdą ir baterija iš karto krausis.

Vaizdo registratorius

Rusijoje, kur vairuotojų kultūra tikrai prastesnė nei Lietuvoje, be vaizdo registratoriaus važinėja tikrai nedaug žmonių. Lietuvoje juos turi pastebimai mažesnė dalis automobilių savininkų, tačiau veltui. Nors tiek problemų, kiek kaimyninėje šalyje pas mus nekyla, tačiau registratorius leis išaiškinti nemalonius automobilio užkliudymus, įbrėžimus stovėjimo aikštelėse. Taip pat dažnai pamirštama, kad registratorius kai kada gali padėti kitiems asmenims išsiaiškinti eismo įvykio aplinkybes ar pareigūnams sugauti nusikaltėlį. Jų kainos skiriasi pagal technines galimybes, tačiau į tai investuoti verta!

Parašykite komentarą