TOP 7 geriausi hibridiniai automobiliai

Hibridiniai automobiliai tampa vis populiaresniu pasirinkimu vartotojams, ieškantiems ekonomiškesnių ir ekologiškesnių transporto priemonių. Šiose transporto priemonėse tradiciniai vidaus degimo varikliai derinami su elektros varikliais, todėl jos gali būti varomos elektra arba benzinu, arba abiejų šių variklių deriniu. Tai ne tik sumažina sunaudojamo iškastinio kuro kiekį, bet ir padeda sumažinti išmetamų teršalų kiekį bei bendrą vairavimo poveikį aplinkai.

Šiame straipsnyje išsamiau apžvelgsime 7 geriausius šiuo metu rinkoje esančius hibridinius automobilius. Šie automobiliai buvo atrinkti remiantis įvairiais kriterijais, įskaitant degalų naudojimo efektyvumą, našumą ir kainos ir kokybės santykį. Nesvarbu, ar ieškote ekonomiško šeimos automobilio, prabangaus sedano, ar universalaus visureigio, yra hibridinis variantas, atitinkantis jūsų poreikius.

Tolesniuose skyriuose nagrinėsime pagrindines kiekvieno iš šių 7 geriausių hibridinių automobilių savybes ir charakteristikas. Nagrinėsime jų našumą, degalų naudojimo efektyvumą, interjero ir eksterjero dizainą bei siūlomų patogumo ir saugos funkcijų spektrą. Taip pat aptarsime kiekvienos transporto priemonės privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, kuris hibridinis automobilis jums labiausiai tinka.

Toyota Prius

Toyota Prius yra vienas žinomiausių ir populiariausių hibridinių automobilių rinkoje. Jis garsėja puikiu degalų naudojimo efektyvumu: pagal EPA vertinimus mieste jis gali sunaudoti 4,7 L / 100 km, o greitkelyje – 4,3 L / 100 km. Prius varomas 1,8 l keturių cilindrų variklio ir elektros variklio, kurie kartu sukuria bendrą 121 arklio galią.

Vienas iš išskirtinių Prius bruožų – erdvus ir gerai įrengtas interjeras. Jame yra daug vietos keleiviams ir kroviniams, taip pat daug modernių patogumo ir saugos funkcijų. Tarp jų – jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistema, belaidis išmaniojo telefono įkrovimas ir pažangių vairuotojo pagalbinių sistemų rinkinys.

Privalumai:

 • Puikus degalų naudojimo efektyvumas: pagal EPA vertinimus mieste – 4,7 L / 100 km, o greitkelyje – iki 4,3 L / 100 km.
 • Erdvus ir gerai įrengtas interjeras, daugybė patogumo ir saugos funkcijų.
 • Gera reputacija dėl patikimumo ir mažų eksploatavimo išlaidų.

Trūkumai:

 • Gali būti ne toks pat našus kaip kai kurie kiti hibridiniai automobiliai.
 • Kai kurie kritikai mano, kad išorės dizainas yra nepatrauklus.

Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq yra dar vienas geriausias pasirinkimas hibridinių automobilių pirkėjams, siūlantis rinktis iš daugybės modelių, įskaitant hibridinį, iš tinklo įkraunamą hibridinį ir visiškai elektrinį variantą. Hibridinį modelį varo 1,6 l keturių cilindrų variklis ir elektros variklis, iš viso išvystantis 139 arklio galias. Jo degalų ekonomijos rodiklis pagal EPA vertinimą yra iki 4,2 L / 100 km mieste ir 3,9 L / 100 km greitkelyje.

Ioniq gali pasigirti erdviu ir gerai įrengtu interjeru, kuriame yra daugybė komforto ir patogumo funkcijų, pavyzdžiui, šildomas vairas, belaidis išmaniojo telefono įkrovimas ir aukščiausios klasės garso sistema. Jame taip pat yra ilgas pažangių saugos funkcijų sąrašas, įskaitant adaptyviąją kruizo kontrolę, aklosios zonos stebėjimą ir automatinį avarinį stabdymą.

Privalumai:

 • Siūlomi įvairūs modeliai, įskaitant hibridinį, iš tinklo įkraunamą hibridinį ir visiškai elektrinį variantą.
 • Puikus degalų naudojimo efektyvumas: pagal EPA įvertinimą mieste – iki 4,3 L / 100 km, o greitkelyje – iki 4 L / 100 km.
 • Erdvus ir gerai įrengtas interjeras su daugybe komforto ir patogumo funkcijų.
 • Išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys.

Trūkumai:

 • Kai kurie kritikai mano, kad išorės dizainas yra neįdomus.
 • Gali pasižymėti ne tokiomis geromis galios savybėmis kaip kai kurie kiti hibridiniai automobiliai.

Honda Insight

Honda Insight yra dar vienas taupus hibridinis automobilis, kurį verta apsvarstyti. Pagal EPA vertinimus, dėl 1,5 l keturių cilindrų variklio ir elektros variklio, kurie iš viso išvysto 151 arklio galią, jis gali sunaudoti iki 4,3 L / 100 km mieste ir 4 L / 100 km greitkelyje.

Insight pasižymi stilingu ir moderniu išorės dizainu, taip pat patogiu ir gerai įrengtu interjeru. Jame yra daug patogumo funkcijų, pavyzdžiui, jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistema, belaidis išmaniojo telefono įkrovimas ir elektra valdomas stoglangis. Jame taip pat yra išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys, įskaitant automatinį avarinį stabdymą, adaptyviąją kruizo kontrolę ir eismo juostos išlaikymo asistentą.

Privalumai:

 • Puikus degalų naudojimo efektyvumas – pagal EPA vertinimus iki 4,3 L / 100 km mieste ir 4 L / 100 km greitkelyje.
 • Stilingas ir modernus išorės dizainas.
 • Patogus ir gerai įrengtas interjeras su daugybe patogumo funkcijų.
 • Išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys.

Trūkumai:

 • Kai kurie kritikai mano, kad vairavimo patirtis yra mažiau įtraukianti nei kai kurių kitų hibridinių automobilių.
 • Gali būti, kad salono erdvė ir krovinių skyrius nėra tokie pat erdvūs kaip kai kurių kitų hibridinių automobilių.

Toyota Camry Hybrid

Toyota Camry Hybrid yra puikus pasirinkimas pirkėjams, ieškantiems ekonomiško ir daug galios turinčio sedano. Jis turi 2,5 l keturių cilindrų variklį ir elektros variklį, kurie kartu išvysto 208 arklio galias. Pagal EPA vertinimus Camry Hybrid degalų sunaudoja iki 4,6 L / 100 km mieste ir 4,4 L / 100 km greitkelyje.

Be įspūdingos degalų ekonomijos, Camry Hybrid taip pat pasižymi erdviu ir patogiu interjeru bei įvairiomis patogumo ir saugos funkcijomis. Tarp jų – jutiklinio ekrano informacinė ir pramogų sistema, belaidis išmaniojo telefono įkrovimas ir pažangių vairuotojo pagalbinių sistemų rinkinys.

Privalumai:

 • Puikus degalų naudojimo efektyvumas: pagal EPA vertinimus mieste – iki 4,6 L / 100 km, o greitkelyje – iki 4,4 L / 100 km.
 • Erdvus ir patogus interjeras, daugybė patogumo ir saugos funkcijų.
 • Gera reputacija dėl patikimumo ir mažų eksploatavimo išlaidų.
 • Įspūdingos eksploatacinės savybės – bendra 208 arklio galių galia.

Trūkumai:

 • Kai kurie kritikai mano, kad išorės dizainas yra neįdomus.
 • Gali pasižymėti ne tokiu pat valdymo ir judrumo lygiu kaip kai kurie kiti hibridiniai automobiliai.

Kia Niro

Kia Niro yra universalus hibridinis visureigis, pasižymintis praktiškumo, degalų naudojimo efektyvumo ir stiliaus deriniu. Jame yra 1,6 l keturių cilindrų variklis ir elektros variklis, kurie iš viso sukuria 139 arklio galias. Niro degalų ekonomijos rodiklis pagal EPA vertinimą yra iki 4,5 L / 100 km mieste ir 4,8 L / 100 km greitkelyje.

Vienas iš išskirtinių Niro bruožų – erdvus ir universalus interjeras, kuriame yra daug vietos keleiviams ir kroviniams. Jame taip pat yra daugybė komforto ir patogumo funkcijų, pavyzdžiui, jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistema, belaidis išmaniojo telefono įkrovimas ir elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė. Be to, Niro turi platų pažangių saugos funkcijų rinkinį, įskaitant automatinį avarinį stabdymą, adaptyviąją kruizo kontrolę ir eismo juostos išlaikymo asistentą.

Privalumai:

 • Universalus hibridinis visureigis, kuriame daug vietos keleiviams ir kroviniams.
 • Puikus degalų naudojimo efektyvumas: pagal EPA įvertinimą iki 4,5 L / 100 km mieste ir 4,8 L / 100 km greitkelyje.
 • Erdvus ir gerai įrengtas interjeras su daugybe komforto ir patogumo funkcijų.
 • Išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys.

Trūkumai:

 • Kai kurie kritikai mano, kad išorės dizainas yra neįdomus.
 • Gali pasižymėti ne tokiomis geromis galios savybėmis kaip kai kurie kiti hibridiniai automobiliai.

Lexus LS 500h

Lexus LS 500h yra prabangus hibridinis sedanas, kuriame dera našumas, komfortas ir technologijos. Jame sumontuotas 3,5 l V6 variklis ir elektros variklis, kurie kartu išvysto 354 arklio galias. LS 500h degalų ekonomiškumo rodiklis pagal EPA vertinimą yra iki 8,1 L / 100 km mieste ir 6,7 L / 100 km greitkelyje.

LS 500h pasižymi elegantišku ir stilingu išorės dizainu, taip pat prabangiu ir gerai įrengtu interjeru. Jame įdiegta daugybė komforto ir patogumo funkcijų, tokių kaip jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistema, aukščiausios kokybės garso sistema ir elektrinis stoglangis. Jame taip pat yra išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys, įskaitant automatinį avarinį stabdymą, adaptyviąją kruizo kontrolę ir 360 laipsnių kamerų sistemą.

Privalumai:

 • Prabangus hibridinis sedanas su gerai įrengtu ir patogiu interjeru.
 • Įspūdingos eksploatacinės savybės – bendra 354 arklio galių galia.
 • Elegantiškas ir stilingas išorės dizainas.
 • Išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys.

Trūkumai:

 • Prastas degalų naudojimo efektyvumas, palyginti su kai kuriais kitais hibridiniais .automobiliais: pagal EPA vertinimą mieste – iki 8,1 L / 100 km, o greitkelyje – iki 6,7 L / 100 km.
 • Didelė kaina gali atbaidyti kai kuriuos pirkėjus.

Audi A3 Sportback e-tron

Audi A3 Sportback e-tron yra hibridinis hečbekas, kuriame dera stilius, našumas ir efektyvumas. Jame yra 1,4 l keturių cilindrų variklis ir elektros variklis, kurie kartu išvysto 201 arklio galią. A3 Sportback e-tron degalų ekonomijos rodiklis pagal EPA vertinimą yra iki 7,6 L / 100 km mieste ir 6,4 L / 100 km greitkelyje.

A3 Sportback e-tron pasižymi sportišku ir stilingu išorės dizainu, taip pat gerai sukurtu ir patogiu interjeru. Jame įdiegta daugybė patogumo ir komforto funkcijų, pavyzdžiui, jutiklinio ekrano informacinė ir pramogų sistema, belaidis išmaniojo telefono įkrovimas ir elektra reguliuojama vairuotojo sėdynė. Jame taip pat įdiegtas išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys, įskaitant automatinį avarinį stabdymą, adaptyviąją kruizo kontrolę ir eismo juostos išlaikymo asistentą.

Privalumai:

 • Hibridinis hečbekas su sportišku ir stilingu išorės dizainu.
 • Gerai sukurtas ir patogus interjeras su daugybe patogumo ir komforto funkcijų.
 • Išsamus pažangių saugos funkcijų rinkinys.
 • Didelės eksploatacinės savybės: 201 arklio galia.

Trūkumai:

 • Prastas degalų naudojimo efektyvumas, palyginti su kai kuriais kitais hibridiniais automobiliais: pagal EPA vertinimą – iki 7,6 L / 100 km mieste, ir 6,4 L / 100 km greitkelyje.

Apibendrinant

Apibendrinant galima teigti, kad hibridinių automobilių rinka siūlo platų pasirinkimą vartotojams, ieškantiems ekonomiško ir aplinkai nekenksmingo transporto. Toyota Prius, Hyundai Ioniq, Honda Insight, Toyota Camry Hybrid, Kia Niro, Lexus LS 500h ir Audi A3 Sportback e-tron yra puikūs pasirinkimai pirkėjams, ieškantiems patikimų, gerai įrengtų ir ekonomiškų transporto priemonių.

Kiekvienas iš šių hibridinių automobilių turi savitų stipriųjų ir silpnųjų pusių, o geriausias pasirinkimas priklausys nuo jūsų konkrečių poreikių ir pageidavimų. Toyota Prius yra puikus pasirinkimas pirkėjams, ieškantiems puikaus degalų naudojimo efektyvumo ir gerai įrengto interjero, o Lexus LS 500h yra prabangus pasirinkimas tiems, kurie ieško aukštesnės klasės automobilio. Kia Niro yra universalus hibridinis visureigis, kuriame daug vietos keleiviams ir kroviniams, o Honda Insight pasižymi stilingu ir moderniu išorės dizainu.

Galiausiai geriausias hibridinis automobilis jums priklausys nuo jūsų biudžeto, vairavimo poreikių ir asmeninių pageidavimų. Atsižvelgdami į pagrindines kiekvieno iš šių 7 geriausių hibridinių automobilių savybes ir charakteristikas, galėsite priimti pagrįstą sprendimą, kuris iš jų jums labiausiai tinka.