TOP 7 geriausi automobiliai iki 1000 eurų

TOP 7 geriausi automobiliai iki 1000 eurų

Naudoto automobilio pirkimas gali būti puikus būdas sutaupyti pinigų ir kartu turėti galimybe nusigauti iš taško A į tašką B. Turėdami mažesnį nei 1000 eurų biudžetą, galite jaustis ribotai, tačiau nebijokite – šiame kainų ruože vis dar yra daug patikimų ir nebrangių naudotų automobilių. Ieškant tokio kainų intervalo automobilio, svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip amžius, rida ir bendra būklė. Atlikę tyrimus ir būdami kantrūs, galite rasti automobilį, atitinkantį jūsų poreikius ir biudžetą. Apžvelkime keletą geriausių naudotų automobilių, kuriuos galima įsigyti už mažesnę nei 1000 eurų kainą.

Ford Galaxy (2003 m.)

„Ford Galaxy“ yra didelis, universalus šeimyninis automobilis, kuriame yra daug erdvės ir komforto keleiviams. Jo interjeras erdvus ir gerai suprojektuotas, jame telpa iki septynių žmonių. Antroji ir trečioji sėdynių eilės gali būti sulankstomos, kad prireikus atsirastų daugiau vietos kroviniams. Ford Galaxy išorės dizainas pasižymi išskirtinėmis priekinėmis grotelėmis ir kampuotais priekiniais žibintais.

„Ford Galaxy“ malonu vairuoti, nes jis gerai valdomas ir sklandžiai važiuoja. Be to, jis taupiai naudoja degalus, nes 1,9 l dyzelinis variklis greitkelyje pasiekia iki 19 km vienam litrui kuro. Pakaba suprojektuota taip, kad užtikrintų patogų važiavimą ir kartu būtų gerai valdomas bei stabilus kelyje.

Privalumai:

 • Erdvus ir patogus interjeras
 • Geras degalų naudojimo efektyvumas
 • Universalios sėdimųjų vietų ir krovinių galimybės

Trūkumai:

 • Dėl didelio dydžio gali būti sunku manevruoti ankštose erdvėse

Peugeot 307 (2004 m.)

„Peugeot 307” yra kompaktiškas šeimos automobilis, pasižymintis patogiu ir gerai įrengtu interjeru. Sėdynės patogios ir atraminės, o prietaisų skydelis ir valdymo prietaisai yra gerai suprojektuoti ir patogūs naudoti. „Peugeot 307“ išorė pasižymi įdomiu ir stilingu dizainu, nuožulnia stogo linija ir raižytu kėbulu.

„Peugeot 307“ yra patikimas ir lengvai valdomas automobilis. Be to, jis taupiai naudoja degalus: 1,4 l benzininis variklis greitkelyje pasiekia iki 19 km vienam litrui kuro. Pakaba suprojektuota taip, kad užtikrintų patogų važiavimą ir kartu būtų gerai valdomas bei stabilus kelyje.

Privalumai:

 • Stilingas ir gerai suprojektuotas interjeras ir išorė
 • Geras degalų naudojimo efektyvumas
 • Lengva vairuoti ir manevruoti

Trūkumai:

 • Ribota erdvė keleiviams ir kroviniams, palyginti su didesniais šio sąrašo automobiliais
 • Linkęs į elektros gedimus ir oro kondicionavimo sistemos problemas

Audi A3 (1998 m.)

„Audi A3” yra sportiškas ir stilingas kompaktiškas automobilis, pasižymintis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir valdymu. Jo interjeras yra gerai suprojektuotas ir patogus, su atraminėmis sėdynėmis ir aukštos kokybės medžiagomis. A3 išorė pasižymi elegantišku ir moderniu dizainu, žemai nuleistu profiliu ir išskirtinėmis grotelėmis.

„Audi A3“ malonu vairuoti, jis puikiai valdomas ir pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Be to, jis taupiai naudoja degalus – su 1,6 l benzininiu varikliu greitkeliu su vienu litru degalų galima važiuoti iki 17 km. Pakaba suprojektuota taip, kad užtikrintų sportišką ir jautrų važiavimą, o taip pat gerą valdymą ir stabilumą kelyje.

Privalumai:

 • Stilingas ir sportiškas dizainas
 • Puikus valdymas ir našumas
 • Geros kokybės interjero medžiagos ir dizainas
 • Geras degalų naudojimo efektyvumas

Trūkumai:

 • Ribota erdvė keleiviams ir kroviniams, palyginti su didesniais šio sąrašo automobiliais
 • Brangesnė priežiūra ir remontas, palyginti su kitais šiame sąraše esančiais automobiliais

Citroen C4 (2006 m.)

„Citroen C4“ yra elegantiškas ir stilingas kompaktiškas automobilis, kuriame galima patogiai ir praktiškai važiuoti. Jo interjeras gerai suprojektuotas ir erdvus, sėdynės atraminės, o prietaisų skydelis patogus naudoti. C4 išorė pasižymi moderniu ir aerodinaminiu dizainu, išskirtinėmis kreivėmis ir aštriais kampais.

„Citroen C4“ malonu vairuoti, jis važiuoja sklandžiai ir patogiai. Be to, jis taupus: 1,6 l benzininis variklis leidžia pasiekti iki 20 km vienam litrui greitkelyje. Pakaba sukurta taip, kad užtikrintų patogų važiavimą ir kartu būtų gerai valdomas bei stabilus kelyje.

Privalumai:

 • Elegantiškas ir stilingas dizainas
 • Patogus ir erdvus interjeras
 • Geras degalų naudojimo efektyvumas
 • Patogus ir sklandus vairavimas

Trūkumai:

 • Ribota krovinių erdvė, palyginti su didesniais šio sąrašo automobiliais
 • Ne toks sportiškas ir našus kaip kai kurie kiti šiame sąraše esantys automobiliai

Volkswagen Golf (2002 m.)

„Volkswagen Golf” yra klasikinis hečbekas, kurį jau dešimtmečius renkasi daugelis vairuotojų. Jo išorė yra elegantiška ir aerodinamiška, o nesenstantis dizainas vis dar atrodo gerai ir šiandien. „Wolkswagen Golf” interjeras yra patogus ir gerai suprojektuotas, su atraminėmis sėdynėmis ir intuityviu valdymu.

Golfą malonu vairuoti, jis pasižymi jautriu valdymu ir puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Be to, jis taupiai naudoja degalus – su 1,6 l benzininiu varikliu greitkeliu galima važiuoti iki 17 km vienam litrui. Pakaba suprojektuota taip, kad užtikrintų sklandų ir komfortišką važiavimą, o taip pat gerą valdymą ir stabilumą kelyje.

Privalumai:

 • Nesenstantis ir ikoniškas išorės dizainas
 • Jautrus valdymas ir puikios eksploatacinės savybės
 • Patogus ir gerai suprojektuotas interjeras

Trūkumai:

 • Ribota erdvė keleiviams ir kroviniams, palyginti su didesniais šio sąrašo automobiliais

Ford Focus (2002 m.)

„Ford Focus” yra kompaktiškas automobilis, pasižymintis elegantišku ir moderniu dizainu, išskirtiniu priekiniu skydeliu ir aiškiomis linijomis, suteikiančiomis jam sportiškumo. Jo interjeras yra gerai suprojektuotas ir patogus, su atraminėmis sėdynėmis ir lengvai valdomais valdikliais.

„Ford Focus“ važiuoja sklandžiai ir patogiai, o gerai sureguliuota pakaba užtikrina gerą valdymą ir stabilumą kelyje. Be to, šis automobilis yra kiek mažiau taupus nei kiti sąraše nurodyti automobiliai, nes su 2,0 litro varikliu greitkeliu galima važiuoti iki 15 km vienam litrui degalų.

Privalumai:

 • Elegantiškas ir modernus dizainas
 • Sklandus ir patogus važiavimas

Trūkumai:

 • Ribota erdvė galinėms kojoms, palyginti su kai kuriais kitais šiame sąraše esančiais automobiliais
 • Kai kuriems vairuotojams valdymas gali pasirodyti ne toks sportiškas kaip kitų šios klasės kompaktinių automobilių

Škoda Octavia (2003 m.)

„Škoda Octavia” yra patikimas ir praktiškas šeimos automobilis, pasižymintis erdviu ir gerai suprojektuotu interjeru. Jos išorė yra klasikinio dizaino, pasižymi švariomis linijomis ir paprastomis, bet rafinuotomis priekinėmis grotelėmis.

„Škoda Octavia“ yra patogus vairuoti automobilis, važiuojantis sklandžiai ir jautriai. Be to, jis taupiai naudoja degalus, nes 1,6 l benzininis variklis leidžia pasiekti iki 17 km vienam litrui degalų greitkelyje. Pakaba sukurta taip, kad užtikrintų patogų ir stabilų važiavimą, o kartu būtų gerai valdoma kelyje.

Privalumai:

 • Erdvus ir gerai suprojektuotas interjeras
 • Patikimas ir praktiškas šeimos automobilis
 • Patogus ir sklandus važiavimas

Trūkumai:

 • Ne tokie stilingi ar sportiški kaip kai kurie kiti šiame sąraše esantys automobiliai
 • Interjero medžiagos gali būti ne tokios kokybiškos kaip kai kurių konkurentų

Į ką atsižvelgti perkant naudotą automobilį?

Svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti perkant naudotą automobilį, yra automobilio techninės priežiūros istorija. Būtina paklausti pardavėjo, ar automobilis buvo reguliariai aptarnaujamas ir prižiūrimas. Gerai prižiūrimo automobilio su išsamia techninės priežiūros istorija perpardavimo vertė bus didesnė nei panašaus automobilio su neišsamia istorija. Be to, tikėtina, kad gerai prižiūrimas automobilis bus patikimesnis ir geriau veiks nei apleistas. Taigi, pirkdami naudotą automobilį, būtinai peržiūrėkite techninės priežiūros dokumentus ir paklauskite pardavėjo apie automobilio techninės priežiūros istoriją.

Dabar palyginkime septynis anksčiau minėtus automobilius ir nuspręskime, kuris iš jų būtų geriausias pasirinkimas atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Pirmiausia – „Ford Galaxy” (2003 m.). Šis automobilis yra septynių vietų, puikiai tinkantis šeimoms arba asmenims, kuriems reikia daug vietos kroviniams. „Ford Galaxy“ turi erdvų saloną ir didelę bagažinę, todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms. Automobilį galima įsigyti su benzininiu ir dyzeliniu varikliais, o dyzelinis variantas yra ekonomiškesnis. Automobilio pakaba yra minkšta, todėl juo patogu važiuoti nelygiais keliais, be to, jame yra nemažai saugos priemonių, tokių kaip oro pagalvės, ABS ir sukibimo kontrolė.

Toliau – „Peugeot 307“ (2004 m.). Šis automobilis yra hečbekas, puikiai tinkantis važinėti mieste. Jis pasižymi sportišku dizainu ir patogiu interjeru. Automobilį galima įsigyti ir benzininį, ir dyzelinį variantą, o dyzelinis yra ekonomiškesnis variantas. Automobilio pakaba tvirta, todėl juo malonu važiuoti vingiuotais keliais, be to, jis taip pat turi daugybę saugos priemonių, tokių kaip oro pagalvės, ABS ir sukibimo kontrolė.

„Audi A3“ (1998 m.) yra kompaktiškas automobilis, kuris puikiai tinka asmenims, norintiems komfortiškai vairuoti. A3 pasižymi stilingu ir rafinuotu dizainu, o jo salonas turi geros kokybės funkcijų, tokių kaip odinės sėdynės, klimato kontrolė ir kokybiška garso sistema. Automobilį galima įsigyti ir benzininį, ir dyzelinį variantus. Automobilio pakaba tvirta, todėl jį malonu vairuoti vingiuotais keliais.

„Citroen C4“ (2006 m.) yra hečbekas, kuris puikiai tinka asmenims, norintiems erdvaus ir patogaus automobilio. C4 pasižymi unikaliu dizainu ir patogiu interjeru, kuriame gausu tokių funkcijų kaip klimato kontrolė, elektra valdomi langai ir geros kokybės garso sistema. Automobilį taip pat galima įsigyti benzininį ir dyzelinį variantus. Automobilio pakaba yra minkšta, todėl juo patogu važiuoti nelygiais keliais.

„Volkswagen Golf“ (2002 m.) yra hečbekas, kuris puikiai tinka asmenims, norintiems patikimo ir efektyvaus automobilio. Golfas pasižymi paprastu dizainu ir patogiu interjeru, kuriame yra tokių funkcijų kaip klimato kontrolė bei elektra valdomi langai. Automobilį galima įsigyti tiek dyzelinį tiek benzininį variantą. Automobilio pakaba tvirta, todėl jį malonu miesto gatvėmis.

„Ford Focus“ (2002 m.) yra hečbekas, puikiai tinkantis asmenims, norintiems praktiško ir patikimo automobilio. „Ford Focus“ yra paprasto dizaino ir patogaus interjero, kuriame gausu tokių funkcijų kaip klimato kontrolė, elektra valdomi langai ir aukščiausios klasės garso sistema. Automobilį galima įsigyti benzininį ir dyzelinį variantus, iš kurių dyzelinis yra ekonomiškesnis. „Ford Focus” valdomas jautriai ir važiuoja patogiai. Nors jo dizainas nėra toks elegantiškas ir stilingas kaip kai kurių kitų šiame sąraše esančių automobilių, „Ford Focus” tai kompensuoja savo patikimumu ir praktiškumu. Dėl savo prieinamos kainos ir nedidelių techninės priežiūros išlaidų „Ford Focus” (2002 m.) yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pirmenybę teikia praktiškumui ir kainos bei kokybės santykiui.

„Škoda Octavia“ (2003 m.) yra praktiškas ir erdvus automobilis, puikiai tinkantis asmenims, vertinantiems komfortą ir funkcionalumą. „Škoda Octavia“ pasižymi paprastu, bet elegantišku dizainu, o jos erdviame salone yra daug vietos keleivių kojoms ir galvai. Be to, jis turi didelę bagažinę, todėl puikiai tinka tiems, kuriems reikia papildomos vietos kroviniams. Ieškodami rasite tiek benzininį tiek dyzelinį šio automobilio variantą. „Škoda Octavia“ valdomas sklandžiai ir patogiai, stabiliai važiuoja tiek miesto keliais, tiek greitkeliais. Be to, automobilyje yra pagrindinės saugumo priemonės, užtikrinančios saugų vairavimą kelyje.

Pabaigai

Šiame straipsnyje išnagrinėjome septynis skirtingus automobilius, pasižyminčius unikaliomis savybėmis ir privalumais. Ford Galaxy (2003 m.) ir Peugeot 307 (2004 m.) yra puikūs pasirinkimai asmenims, kurie pirmenybę teikia erdvei ir praktiškumui. Audi A3 (1998 m.) ir Citroen C4 (2006 m.) pasižymi stilingu ir sportišku dizainu, puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir valdymu bei aukštos kokybės medžiagomis interjere. Volkswagen Golf (2002 m.) ir Ford Focus (2002 m.) puikiai tinka asmenims, kurie nori patikimo ir efektyvaus automobilio su paprastu dizainu ir patogiu interjeru. Galiausiai Škoda Octavia (2003 m.) yra praktiškas ir patikimas hečbekas, pasižymintis patogiu važiavimu ir įvairiomis funkcijomis. Galiausiai geriausias automobilis priklauso nuo konkrečių jūsų poreikių ir pageidavimų, tačiau visus šiuos variantus verta apsvarstyti.