Kaip pasiimti „CityBee“ parai?

Kaip pasiimti „CityBee“ parai?

Augant miestams, transporto ir eismo klausimai tampa vis sudėtingesni. Vis daugiau žmonių renkasi alternatyvias transporto rūšis, pavyzdžiui, dalijimosi automobiliais paslaugas, kurios padeda spręsti šią problemą. Lietuvoje „CityBee” tapo populiaria dalijimosi automobiliais paslauga, suteikiančia žmonėms patogų ir nebrangų būdą keliauti. Jei jus domina galimybė vienai dienai pasinaudoti „CityBee” automobiliu, štai viskas, ką reikia žinoti.

„CityBee“ yra dalijimosi automobiliais paslauga, leidžianti naudotojams trumpam išsinuomoti automobilį. Paslauga siūlo įvairias transporto priemones, įskaitant automobilius, mikroautobusus ir elektrinius paspirtukus. „CityBee“ yra populiarus pasirinkimas žmonėms, norintiems sutaupyti pinigų transporto išlaidoms, išvengti rūpesčių, susijusių su automobilio turėjimu, arba sumažinti poveikį aplinkai.

Kaip pasiimti CityBee automobilį parai?

  1. Norėdami pasinaudoti „CityBee” automobiliu vienai dienai, pirmiausia turite užsiregistruoti paslaugai. Tai galima padaryti naudojantis „CityBee” programėle atsisiuntus iš „Google Play“ parduotuvės arba „App Store“ parduotuvės, kurią galima naudoti „iOS” ir „Android” įrenginiuose. Atsisiuntę programėlę, turėsite susikurti paskyrą ir pateikti pagrindinę informaciją apie save: vardą, pavardę, el. pašto adresą ir mokėjimo duomenis. Taip pat turėsite pateikti savo vairuotojo pažymėjimo kopiją ir asmenukę patvirtinimo tikslais.
  2. Sukūrę paskyrą programėlėje matysite žemėlapį, jame bus rodomi automobiliai, kuriuos galėsite rezervuoti. Paiešką galite filtruoti pagal vietovę, transporto priemonės tipą ir užimtumą. Radę jus dominančią transporto priemonę, galite ją rezervuoti tam tikram laikotarpiui. Paspauskite ant pasirinkto automobilio programėlės žemėlapyje, ir ekrano apačioje paspauskite ant mygtuko su nurodyta kaina, pavyzdžiui: 0,17€ / min + 0,25 €/km. Atsiradusiame sąraše pasirinkite kuriam laikui norite išsinuomoti automobilį, kadangi ketinate pasiimti automobilį parai, pasirinkite 1 d. Taip pat galite pasirinkti kokį atstumą planuojate nukeliauti, tačiau šis pasirinkimas nėra privalomas.
  3. Atlikus anksčiau išvadintus veiksmus, apačioje matysite įvairius pasiūlymus ir akcijas, kurios priklausomai nuo laikotarpio, kada ketinate nuomotis automobilį, gali keistis ir atsirasti naujų nuolaidų. Tad pasirinkite jums patraukliausią pasiūlymą, pasitikrinkite nurodytą paros kainą ir spauskite Pasirinkti paketą.
  4. Kai ateis laikas pasiimti „CityBee” automobilį, nuvykite į nurodytą vietą ir naudodamiesi programėle atrakinkite transporto priemonę. Apžiūrėkite transporto priemonę, kad įsitikintumėte, jog ji nėra sugadinta ar neturi gedimų. Jei pastebėsite kokių nors problemų, būtinai apie jas praneškite naudodamiesi programėle.
  5. Kai būsite pasiruošę pradėti važiuoti, tiesiog naudokitės programėle, kad pradėtumėte ir baigtumėte nuomą. Programėlė stebės jūsų naudojimą ir apskaičiuos bendrą nuomos kainą, kuri nuomos laikotarpio pabaigoje bus automatiškai nuskaičiuota nuo jūsų mokėjimo būdo.

„CityBee” automobilio nuoma vienai dienai yra paprastas ir patogus procesas. Atlikę šiuos veiksmus, galėsite mėgautis automobilio privalumais be rūpesčių, susijusių su jo nuosavybe. Taigi kitą kartą, kai reikės atlikti reikalus ar leistis į vienos dienos kelionę, apsvarstykite galimybę pasinaudoti „CityBee” automobiliu.