Kur geriausia imti paskolą automobiliui?

Jei galvojate apie automobilio pirkimą, verta pasidomėti kokio dydžio paskolos internetu yra išduodamos jų įsigijimui. Paskola gali būti suteikiama tiek naujam, tiek naudotam automobiliui, ar kitam pasirinktam transportui. Palūkanų dydis priklauso nuo to, koks bus finansinių galimybių vertinimas. Tam, kad būtų priimtas teigiamas sprendimas dėl paskolos, svarbu laiku pateikti būtinus dokumentus ir informaciją apie pajamas, susijusias su darbo santykiais.

Užpildyti paskolos automobiliui paraišką galite internetu. Po jūsų finansinių galimybių vertinimo, gausite asmeninės paskolos pasiūlymą. O pasirašius paskolos gavimo sutartį, pinigai bus pervesti į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Galima suderinti paskolos įmokų grafiką ir mokėti ją anuiteto metodu, kai kas mėnesį yra mokamos vienodo dydžio įmokos. Taip galėsite būti ramūs dėl savo finansinių įsipareigojimų ir lengvai valdysite savo išlaidas. Galima nustatyti elektroninės bankininkystės sistemoje, kad mokėjimai būtų atliekami automatiškai.

Žinoma visada yra galimybė paskolą grąžinti ankščiau laiko. Taip pat imant paskolą automobiliui dažnai nereikia pradinės įmokos, KASKO draudimo ar įkeisti automobilio. Taip pat kreiptis vartojamosios paskolos galima ir į kredito uniją, kur bus vertinamos jūsų finansinės galimybės, asmeninė kredito istorija ir skolinimosi sąlygos.

Paskolos automobiliui dydis priklauso nuo jūsų ar jūsų šeimos pajamų. Maksimaliai vartojamoji paskola gali siekti 15 tūkstančių eurų. Įprastai tokios paskolos palūkanų dydis siekia 9 %. Taip pat, norint pasiimti vartojamąją paskolą, nereikia jokio užstato ar pradinio įnašo.

Minimaliai paskola automobiliui gali būti išduodama vienam mėnesiui, o maksimaliai net 60 mėnesių.

O jei dirbate užsienyje, taip pat galite kreiptis ir pildyti paraišką dėl vartojamosios paskolos internetu, automobilio įsigijimui. Tokiu atveju, reikės pateikti dokumentus, įrodančius jūsų finansines ir su darbo santykiais susijusias pajamas. Tradiciškai yra pateikiama darbo sutartis ir išrašas iš banko, kuriame atsispindėtų minimaliai paskutinių trijų mėnesių pajamos.

Parašykite komentarą