Guminiai ar medžiaginiai auto kilimėliai?

Tinkama transporto priemonės priežiūra prasideda nuo tam tikrų priedų pasirinkimo, nuo aksesuarų, kurie suteikia auto daugiau saugumo, komforto vairuojant. Viena tokių smulkmenų gali būti automobilių kilimėliai, kurie taip pat naudojami ne tik estetikos, tačiau ir saugumo prasme.

Investuokite į kokybę

Autoviskas.lt automobilių kilimėliai atitinka aukščiausius standartus, tad juos pasirinkę galite būti ramūs, kad jie ne tik puikiai atrodo, tačiau ir ilgai Jums tarnaus. Žinoma, dažniausiai renkantis labiausiai tinkamus svarstoma – ar geriau guminiai, ar medžiaginiai. Geri – abu, tik reikia įvertinti savo poreikius, kad pavyktų rasti tinkamiausią alternatyvą.

Medžiaginių kilimėlių funkcionalumas

Medžiaginiai transporto priemonių kilimėliai mašinoms suteikia daugiau jaukumo, tad kai kurie juos renkasi vien dėl stiliaus, kadangi siekia, jog automobilyje jie atrodytų skoningiau. O kadangi rinkoje esti labai plati skirtingų kilimėlių pasiūla – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Medžiaginiai kilimėliai surenka kur kas daugiau drėgmės, tad tuo pačiu būtinas ir reguliarus jų plovimas. Visgi, galima pasidžiaugti, kad plauti yra labai paprasta. Tereikia šlangos su vandeniu ir kilimų valiklio.

Taip pat šio tipo kilimėlis pasirūpins, kad vairavimas būtų saugus. Paprasčiausiai jis garantuoja kur kas stabilesnę grindų trintį, tad važiavimo metu padas neslys, vairavimas bus kur kas saugesnis. Žinoma, pavyks išvengti ir batų nusidaužymo, kuris dažniausiai nutinka slystant kojoms.

Taip pat šio tipo kilimėliai netraukia šalčio, kaip kad guminiai. Žiemos metu tai yra labai svarbu ypač tokiu atveju, jeigu Jūsų transporto priemonės šildymo nėra labai gera. Juk vairavimo metu labai svarbu pasirūpinti komfortu, o šaltis – trukdo.

Guminių kilimėlių pasirinkimas

Plačiau verta aptarti ir kitą alternatyvą, tai yra – guminius kilimėlius. Jie dažniausiai vertinami dėl mažos kainos, kadangi lyginant su kitomis alternatyvomis – kaina yra kur kas patrauklesnė. Galima akcentuoti, kad jų valymas yra labai greitas ir paprastas, tereikia perplauti vandeniu, kad jie vėl atrodytų kaip nauji, nereikia skirti daug laiko džiovinimui.

Jie yra vieni sunkiausių, tačiau tai nebūtinai yra trūkumas. Paprasčiausiai stabilus patiesimas ant auto grindų garantuoja tvarumą bei vengiama slydimo.

Parašykite komentarą