TOP 5 Audi automobilių problemos

Šios markės gamintojas gyvuoja jau daugiau nei 100 metų. Automobilių pasiūloje rasite – skirtingus automobilius tipus, kategorijas. Kliento poreikiai gali būti labai skirtingi, nes Audi visuomet pasiūlys tai, ko ieškos klientas. Nuo sportinių iki šeimyninių automobilių – tobulai išlaikytas balansas. Dėl šios priežastis korporacijos gyvavimo metai yra visiškai nestebinantys. Audi šūkis – „Pažanga dėka technologijų“ sufleruoja tai, jog prekės ženklo viena iš vertybių – nuolat tobulėti. Taip pat galime suprasti, jog vis naujesnis modelis – vis inovatyvesnės funkcijos automobilyje. Mes sakome, jog tobulų nėra. Aptarkime 5-ias Audi automobilių problemas.

Pirmoji – alyvos nutekėjimas. Alyva nuteka dėl prasto sandariklio. Pastarasis gali būti paliktas praviras ar kaip nors kitaip pažeistas, pavyzdžiui, perpjautas. Alyva yra reikalinga automobilio darbui. Ji sutepa visas besiliečiančias dalis ir taip darbas tampa našiu. Jei nutinka taip, jog nepastebėjote, kad Jūsų Audi automobilio alyvos sandariklis yra išleidęs visą alyvą – nesėkminga diena. Kreiptis į Audi naudotų dalių parduotuvę reiktų kreiptis kuo skubiau. Viena iš pasekmių – nesuteptas variklis pridroš drožlių, kurios pateks į įvairių detalių vidų – tai gali sugadinti automobilio variklį nebepataisomai.

Antroji – elektronikos problemos. Automobilių savininkai dažnai skundžiasi ne tik dėl prastai veikiančių langų keltuvų, užsirakinimo sistemos strigimų, tačiau ir dėl žibintų gedimų. Skundai skiriasi tuo, jog vienam automobiliui niekuomet neperdega skirtingi žibintai. Perdega ilgųjų šviesų arba galiniai žibintai. Ši problema išsprendžiama, tačiau gali kainuoti daugiau, priklausomai nuo žibintų tipo.

Trečioji – variklio diržas. Pats gamintojas rekomenduoja keisti diržus kas 65-95 tūkstančius kilometrų. Deja, dauguma Audi vairuotojų patirtimi grindžiamas faktas – keiskite dažniau. Šis diržas susidėvi greičiau nei yra nurodoma. Išgirdote tiksėjimą vedantis varikliui? Pastebėjote alyvos nutekėjimą po varikliu? Laikas kreiptis į specialistus.

Ketvirtoji – triukšmas. Nepageidaujamus garsus skleidžia vairo stiprintuvas arba pakaba važiuojant lėtai į posūkį. Susidūrus su šia problema – atidžiai klausykite garso, girdite girgždėjimą? Tikriausiai tai bus pagyvenusių pakabos sujungimų darbas. Ši problema yra lengvai diagnozuojama, todėl išspręsti ją – nesunku.

Penktoji – uždegimo žvakės. Pirmasis ir akivaizdus ženklas kas galėtų būti automobiliui – dingusi trauka. Tai yra kuomet prarandama galia įsibėgėjant. Prižiūrėti variklio uždegimo žvakes itin svarbu benzininiam automobiliui. Šios žvakės „gyvena“ itin ekstremaliomis sąlygomis – karštis, šaltis, elektros srovė. Maža, bet itin stipri ir reikalinga detalė. Be šios detalės automobilis nepajudės iš vietos. Būtent dėl blogo žvakių pasirinkimo žiemos sezonu dyzelinio kuro automobiliams sunku užsivesti. Perkant naujas žvakes ne tik pasikonsultuokite su pardavėju, bet ieškokite internete katalogų su oficialiais gamintojų aprašymais. Taip išsirinkę žvakes – nenusivilsite.

Audi, tai automobilis, kuris atitiks lūkesčius. Sugedus vienoms ar kitoms detalėms – Audi naudotos dalys Jums į pagalbą!

Parašykite komentarą